Online İşlemler

Dijital dünyanın hayatımızın her noktasına girdiği günümüzde Kelkit TSO da hizmetlerini bu platformda üyelerini en kolay erişebileceği noktaya getirmeye çaba sarfediyor. Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Kelkit TSO’da hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilmektedir.
Kelkit TSO üyeleri sıklıkla kullandıkları Faaliyet Belgesi, Oda Kayıt Sicil Sureti, Ortaklık Teyit Belgesi, İhale Durum Belgelerine günün her saatinde aşağıdaki linklerden ulaşılabilen internet adresinden TOBB Onaylı E- imzalı bir şekilde ulaşabileceklerdir.
Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen "Online Aidat Tahsilatı Sistemi" üyelerimizin kullanımına açılmıştır. Bu sistemle birlikte, üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilmektedir.
Teknik destek ve detaylı bilgi almak için Oda Sicil Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Tel:0456 317 15 48

Oda Sicil İşlemleri

Aidat Ödeme, Oda Kayıt Belgesi, Faaliyet Belgesi, İhale Durum Belgesi vb işlemler

Ticaret Sicil İşlemleri

İşletme Kuruluş, İşletme Değişiklik, Firma Durum, Ticaret Sicil Tasdiknamesi, İflas Konkordato, Ticaret Sicil Gazetesi vb işlemler

Sanayi Sicil İşlemleri

Kapasite Raporu, Ekspertiz Raporu, Yerli Malı Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi vb işlemler