Hakkımızda

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı 1979 yılında kurulmuştur. Gümüşhane ilinin Kelkit, Şiran ve Köse ilçelerinin sanayi ve ticari işletmelerine hizmet vermektedir. Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlere uygun gelişmesini sağlamak, mensuplarının birbirleri ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere mesleki disiplin, ahlak ve dayanışmayı korumak ve kanunda yazılı hizmetler ile mevzuatla odalara verilen görevleri yerine getirmek amacıyla kurulan, tüzel kişiliğe sahip kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur.

Ticaret ve Sanayi, diğer tüm işlerden daha fazla gelecekle ilgilidir; bitmeyen bir hesaplama süreci ve ileri görüşlülüğün bir pratiğidir.

Misyonumuz

5174 sayılı kanun ve ilgili mevzuat çerçevesinde; bölgesel ve ulusal ekonomiye katkı sağlayacak biçimde, üyelerimizin sorunlarını çözecek, beklentilerini karşılayacak her türlü hizmeti; sosyal sorumluluğumuzun bilincinde, çağdaş yönetim anlayışı ile kurumsal bir yapı içerisinde, uluslararası standartlarda sunmaktır.

maxresdefault.jpg
 
Image by Daniil Kuželev

Vizyonumuz

Mevzuatla tanımlanmış şartların dışına çıkmamak koşulu ile; çağdaş yönetim anlayışı ile yönetilen, hizmetlerini üyelerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştiren, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla, üye memnuniyetini sağlayan, bölgesel kalkınmada kilit karar alıcıların önemsediği ve değer verdiği, yönetim anlayışı, hizmet sunumu ve sosyal sorumluluk bilinciyle, bölgesel ve ulusal bazda referans bir meslek üst kuruluşu olmaktır.

Daha Fazla Destek İçin

Aidat Öde